הצהרת היצרן, בתגובה לחדשות האחרונות על הסכנות שבאידוי

לוגו סטורז אנד ביקל

זוהי הצהרת יצרן מכשירי האידוי – Storz & Bickel, אשר מובאת אליכם בצורה מתורגמת, לנוחיותכם.
הצהרה זו אינה מטעם חברת וולקנא בע"מ.


אכפת לנו מביטחונכם ובריאותכם.

החדשות בדבר מחלות ריאה, המקושרות למוצרי אידוי, מטרידות משתמשי מכשירי אידוי רבים בתקופה האחרונה.

בזמן שהחקירה בארה״ב בעיצומה, ואין תוצאות חותכות, נראה כי המקרים המהותיים שקרו עד כה קשורים לשימוש של מחסניות שמנים לא חוקיות המכילות ויטמין E acetate כתוסף לתרכיז. המשמעות היא שכרגע המקרים הידועים קשורים לאיוד נוזלים המכונים e-liquids או vaping liquids.

אנו מבטיחים לכל לקוחותינו שאף מוצר של חברת סטורז אנד ביקל אינו קשור למקרים הנ״ל. בטיחות לקוחותינו ומטופלנו נמצאת בראש סדר העדיפויות שלנו.

סטורז אנד ביקל גאה להיות היצרן היחיד המייצר ומפיץ מכשירים רפואיים לקנאביס ברחבי העולם. כל מכשירי האידוי שלנו עוברים בדיקות רבות, ובאופן עקבי בדיקות איכות ועמידה בתקנים המחמירים ביותר ע״י הרשויות ומכוני תקנים חיצוניים. עשרים שנות ניסיון בתעשייה, והסטנדרטים המחמירים שלנו – הפכו את המוצרים שלנו למכשירים בעלי הביצועים הטובים ביותר והכי אמינים בתחומם.

מכשירי האיוד שלנו מיועדים לתפרחות יבשות. אלו מיועדות לחימום ע״י שליטה ובקרה מדוייקת של הטמפרטורה. כך, מפיק החום בצורה יעילה את החומרים הפעילים, מבלי שנוצרים רעלנים ומוצרי לוואי של עשן. אנו מפצירים בלקוחותינו להשתמש אך ורק בחומרים חוקיים שעברו בקרת איכות, ובפיקוח בהתאם לדרישות החוק.

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן